Konkurs fotograficzny

W ramach realizacji programu autorskiego z zakresu edukacji regionalnej :"Moja mała ojczyzna" ogłosiliśmy w przedszkolu Rodzinny Konkurs Fotograficzny :"Chełmża w Obiektywie". Rozstrzygniecie konkursu poprzedzł qiuz wiedzy o naszym mieście. Pytania kierowane do rodziców dotyczyły historii naszego miasta, znajomości zabytków, ważnych lokalnych instytucji. Dla dzieci zadaniem było ułożenie ilustracji o Chełmży z puzzli . Miłym akcentem wydarzenia było wręczenie nagród przez Panią Urszulę Meszyńską , która również ufundowała nagrody dla zwycięzców. Jedno ze zdjęć , które zwyciężyło w naszym konkursie wkrótce stanie się widokówką naszego miasta . Wszystkim bardzo gratulujemy.