Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Dnia 20.09.2016 obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z  tej okazji dzieci przyszły odświętnie ubrane, przyniosły ze sobą kolorowe  balony. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor, która złożenia życzenia wszystkim dzieciom. Następnie przedszkolacy odśpiewali piosenkę pt." Jestem sobie przedszkolaczek" i wzięli udział w zabawach i konkursach przedszkolnych. Po skończonej zabawie wszyskie dzieci wyszły na podwórko by wypuścic "balony marzeń" do nieba. Po obiedzie dzieci wysłuchały bajki pt. " Calineczka " odczytanej przez nauczycieli  oraz zjadły pyszne lody.