Pierwsze zajęcia na Hali Sportowej

W miniony piątek odbyły się pierwsze zajęcia sportowe dla przedszkolaków pod czujnym okiem dziecięcego animatora sportu. Pan Artur tak zorganizował nam program zajęć, że zarówno dzieci jak i dorośli nie mieli chęci ani czasu na przesiadywanie na trybunach. Przedszkolacy chętnie brali udział we wszystkich konkurencjach sportowych, natomiast dorosłym szczególnie spodobała się sportowa wersja gry w kółko i krzyżyk. Zachęcamy wszystkich  rodziców wraz z pociechami do aktywnego spędzania z nami czasu podczas zajęć na hali sportowej. Harmonogram spotkań dostępny jest na stronie internetowej.