I Marsze Na Orientację

W dniu 08.10.2016 o godz. 10.00. odbędzie się kolejna edycja marszy na orientację dla  naszych przedszkolaków pt. " Chełmża moje miasto". Start jak i meta marszy będą miały miejsce na podwórku naszego przedszkola. Przewidywany maksymalny czas trwania imprezy ok 2 godziny. Na zakończenie proponujemy wspólny poczęstunek. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie i rejestrację rodzinnych drużyn do dnia 05.10.2016 do godz. 15.00.  u pani Magdaleny Tomczyk oraz pani Katarzyny Romsickiej. Gwarantujemy dwie godziny wspaniałej zabawy dla każdego.