KONKURS

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie dotyczącym znajomości bajek klasycznych pt." Dobro i zło w literaturze dla dzieci", który odbędzie sie 17 lutego, o godzinie 11.00 w naszym przedszkolu.

Konkurs ten przeznaczony jest dla dzieci i ich rodziców.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

- przypomnieć sobie razem z dzieckiem treści bajek klasycznych

- zgłosić chęć udziału do dnia 10.02.2017 u pani Katarzyny Romsickiej ( grupa średniaków).

Za wszystkich uczestników konkursu trzymamy kciuki i zapraszamy do zgłaszania swojego uczestnictwa w konkursie.