Dzień Babci i Dziadka

20 stycznia do Auli Szkoły Muzycznej zaprosiliśmy wszystkie babcie i dziadków. Przedszkolacy składali życzenia , prezentowali przygotowane przez siebie programy artystyczne. Były tańce, wiersze i piosenki. Atrakcyjności spotkania dodał występ Grupy Muzyczno-Tanecznej "Gama" pod opieką pani Jolanty Bilskiej z zaprzyajźnionej Szkoły Podstawowej nr 3 w Chełmży. Wszystkim też bardzo podobało się wspólne spiewanie znanych piosenek :"Szła dzieweczka ", "Zielony mosteczek" oraz" Gdy strumyk płynie z wolna". Wszystkim przybyłym gościom serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas.