Konkurs wiedzy :"Dobro i zło w bajkach dla dzieci

17 lutego, w naszym przedszkolu, odbył się konkurs pt." Dobro i zło w bajkach". W konkursie wzięły udział trzy przedszkolne drużyny: Krasnoludki- 4- latki, Motylki 5- latki i Mądre Sowy 6- latki. W komisji zasiedli:  Mirosława Lechniak,Marta Adamczyk, Paweł Zdrojewski. Przedszkolacy mieli do pokonania bardzo trudne konkurencje podczas, których musieli wykazać się dużą znajomością bajek. Dzieci nie tylko potrafiły wypowiedzieć się na temat treści bajkek, ale umiały także dokonać oceny postępowania bohaterów, dostrzec pouczenie- morał wybranej bajki. Najlepszą drużyną okazala się grupa Krasnali-  4- latki, która zajęła I miejsce. II miejce zajęły  Mądre Sowy- 6- latki, a III miejsce zajęły Motylki. Wszystkim dzieciom gratulujemy wiedzy.