III Chełmżyńska Przedszkoliada Sportowa

24 lutego na Hali Widowiskowo-Sportowej spotkało się 7 drużyn by powalczyć o Puchar Burmistrza Miasta Chełmży. Dzieci brały udział w 7 konkurencjach zespołowych i 3 indywidualnych. Nad przebiegiem czuwało Jurry , które dokładnie zliczało wszystkie głosy. W wyniku rywalizacji zwyciężyła "zerówka " ze Szkoły Podstawowej w Grzywnie, II miesjce zajęło Przedszkole Miejskie nr 1 w Chełmży a nasze Przedszkole zajęło miejsce III. Emocji było ca niemiara.Dziekujemy wszystkim uczestnikom : dzieciom z Przedszkola Miejskiego nr 1 i 2 w Chełmży , Małego Przedszkola, Szkoły Podstawowej nr 3 w Chełmży, Szkoły Podstawowej w Grzywnie , dzieciom z Głuchowa i Kończewic . Wszystkim opiekunom oraz kibicom . Do zobaczenia za rok.