Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Dnia 20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji również w naszym przedszkolu zorganizowane zostały dla dzieci gry i zabawy. Dzieci uczestniczyły we wspólnej zabawie, konkursach i grach zespołowych. Nie zabrakło uśmiechu i radości . Było wesoło i kolorowo. Przedszkolaki przypomniały sobie również o swoich prawach - tak ważnych w życiu każdego człowieka - a także o obowiązkach, czyli kodeksie dobrego zachowania się . Specjalnie dla dzieci w tym wyjątkowym dla nich dniu zostało też zorganizowane kino przedszkolne, gdzie dzieci mogły przeżywać na dużym ekranie wspólnie przygody wraz z takimi bohaterami kreskówek jak: „Bolek i Lolek”, „Krecik”, „Koziołek Matołek”, „Zaczarowany ołówek”, jak również zajadać pyszny popcorn podczas seansu. Na zakończenie dzieci otrzymały drobne upominki w postaci balonów, które własnoręcznie mogły ozdabiać według własnego pomysłu oraz fantazji.