Mój dom

Tematem realizowanym w grupie dzieci najmłodszych był „Mój dom”. W minionym tygodniu trzylatki nabywały umiejętności współdziałania w grupie, a także poprawnej komunikacji z rówieśnikami. Brały aktywny udział w zorganizowanych zajęciach i zabawach ruchowych. Rozpoznawały kształty i rozróżniały podstawowe figury geometryczne w zabawie plastycznej. Dużo radości sprawiły dzieciom zabawy z językiem angielskim. Utrzymująca się słoneczna pogoda sprzyjała korzystaniu z przedszkolnego placu zabaw. Maluchy aktywnie włączyły się do akcji „Sprzątanie Świata”, porządkując najbliższe otoczenie.