Moja droga do przedszkola

W ostatnim tygodniu września rozmawialiśmy o zasadach bezpiecznego zachowania się drodze. Dzieci uczyły się znaków drogowych i prawidłowego przechodzenia przez jezdnię. Wykonaliśmy makietę przedstawiającą ruch uliczny. W czwartek odwiedził nas Pan Policjant prezentował on swój sprzęt, mundur, udzielał nam informacji dotyczących bezpiecznego zachowania się w domu, przedszkolu i na ulicy. Przygotowywaliśmy się również do uroczystego Pasowania na Przedszkolaka, ćwiczyliśmy piosenki i wierszyki. Nie zabrakło również czasu na zabawę i coraz lepsze poznanie się podczas wspólnych gier i zabaw.