Witaminki

Tydzień ten minął nam pod znakiem owoców i warzyw. Dzieci miały okazję poznać smaki poszczególnych, nawet nielubianych owoców. Poznaliśmy znaczenie witamin w diecie oraz skąd w ogóle biorą się owoce. Wielką frajdę i wyzwanie przyniosło dzieciom wykonanie owocowej sałatki. Kształtowaliśmy również sprawności manualne wykonując ziemniaczane jeże. Wykorzystywaliśmy piękną jesienną pogodę podczas spacerów, gdzie obserwowaliśmy zachodzące zmiany w otaczającej nas przyrodzie. Dzieci również poznawały pracę wykonywania prac plastycznych. W tym tygodniu dzieci miały okazję oglądać Teatr Dziecięcy ze spektaklem ,,Doktor Dzięcioł, śmiechu i zabawy nie było końca oraz nie obyło się bez gromkich braw na koniec.