Moje zwierzątko

W minionym tygodniu trzylatki rozmawiały na temat zwierząt. Dzieci dowiedziały się, w jaki sposób należy dbać o zwierzęta i opiekować się nimi. Zapoznały się także z zawodem weterynarza, odwiedzając Chełmżyńskie Centrum Zdrowia Zwierząt. Pozostając w jesiennej tematyce maluchy wykonały pracę plastyczną „Czerwone korale”, a także „Jeżyki” z masy solnej. Korzystając ze sprzyjającej pogody szukaliśmy kolorowych grzybków w przedszkolnym ogrodzie. Dodatkowo, w ramach rozbudzania zainteresowań czytelniczych wśród dzieci trzyletnich, wzięliśmy udział w akcji „Z książką na start”.