Tydzień patriotyczny

Nowy tydzień przywitał nas Porankiem z okazji 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Dzieci pięknie poprzebierane w barwy narodowe, niektóre nawet ubrane w elementy strojów ludowych uczestniczyły w „zabawach naszych babć i dziadków”. Odkrywaliśmy zabawy z „dawnych lat”, bawiliśmy się m.in. w kółko graniaste, budujemy mosty, graliśmy również w klasy. Wykonaliśmy piękne prace plastyczne związane z nowymi tematami: wodnym światem, gorącym wulkanem oraz pustynnymi opowieściami. Na naszej gazetce zawisły kaktusy wykonane przez dzieci stworzone z odbić dłoni, w przedszkolnej łazience wybuch wulkan, a na korytarzu „pływają” rybki.