Pluszowy Miś

Na początku tygodnia odbyły się dni otwarte. Przybyli do nas rodzice, dzieci śpiewały piosenki, liczyły,  bawiły się pokazywały to wszystko czego uczą się w przedszkolu. We wtorek poszliśmy do Izby Muzealnej- była pogadanka o odzyskaniu niepodległości i mogliśmy zaobserwować różne stare przedmioty. Widzieliśmy film upamiętniający 100 Rocznice Odzyskania Niepodległości. W środę odbyła się wycieczka do Planetarium. Dzieci  obejrzały spektakl pt. „ Cudowna podróż”. Przenieśliśmy   się  na chwilę w   kosmos. Wykonaliśmy piękne prace plastyczne, nie zabrakło czasu na spacery w te chłodne dni aby hartować ciało .