Tydzień z Metodą Projektów

Rozwijanie kompetencji kluczowych dzieci to klucz do sukcesu! Przedostatni tydzień listopada był czasem realizacji zajęć rozwijających zainteresowania dzieci otaczającą ich rzeczywistością. Stąd pomysł na realizację tematów związanych z: upodobaniami smakowymi dzieci – „Lubimy ziemniaki”, przynależnością narodową – „Czerwone jabłuszko”, autokarową wycieczką do toruńskiego Planetarium – „Rakietą w kosmos”, zainteresowaniem dzieci motoryzacją – „Co wiemy o samochodach?” oraz panującą w listopadzie chłodną, jesienną pogodą, podczas której pijemy ciepłe napoje – „Herbaty z całego świata”. Było różnorodnie, a jednocześnie bardzo ciekawie!