Mikołajki

„ Kto pomaga Świętemu Mikołajowi ? ” -dzieci dowiedziały się kto jest pomocnikiem Mikołaja w przygotowywaniu prezentów. Jak wyglądają elfy. Uczyliśmy się pięknych wierszy i piosenek o Mikołaju. Robiliśmy prace plastyczne związane z Mikołajkami m.in. Renifera, Świętego Mikołaja, kalendarz adwentowy. W czwartek odbyły się w przedszkolu Mikołajki. Przybył do nas Święty Mikołaj z prezentami. Dzieci śpiewały dla niego piosenki, mówiły wiersze. Odbyły się zabawy, konkurencje i szukanie prezentów w sali, które zostawił dla dzieci Mikołaj. Zabawy było co niemiara. Odwiedziliśmy Zagrodę Świętego Mikołaja na Rynku w Chełmży. Dzieci mogły zobaczyć na żywo Renifera, piękną choinkę i elfy, które rozdawały dzieciom pyszne słodkości.