Idą święta

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia w Sówkach idą pełną parą. Coraz mniej choinek do odcięcia zostało na naszym kalendarzu adwentowym. Występ naszych Sówek na Jasełkach też już dopięty na ostatni guzik. Tymczasem w naszej galerii zawisły piękne prace : wesołe bałwanki, zielone choinki i ośnieżone drzewa. Wybraliśmy się z wizytą do Szkoły Muzycznej, dzieci miały okazje poznać różne instrumenty i spróbować swoich sił w graniu na nich. Zaśpiewaliśmy również kilka kolęd przy dźwiękach fortepianu. Dzieci również pięknie przystroiły lampkami i bombkami przy pomocy Pani Gosi świąteczny stroik. Święta tuż tuż !