Masz wiadomość

Tematyką zabaw i zajęć dydaktyczno – wychowawczych w minionym tygodniu była „poczta”. Pod ogólnym tematem „Mam wiadomość” dzieci wykonywały prace plastyczne, zapoznały się z wyglądem listu oraz sposobem adresowania korespondencji. Zapoznały się również z obrazem graficznym znaczka pocztowego oglądając klasery oraz poszerzyły słownictwo o terminy związane z pocztą. Dużym zainteresowaniem cieszyła się wycieczka na pocztę, której celem było poznanie Urzędu Pocztowego, miejsce użyteczności publicznej i jej pracowników.Odwiedziliśmy także Szkołę Muzyczną by wspólnie kolędować i poczuć atmosferę świąt.