Przyjdź zimo biała...

W tym tygodniu grupa „Niedźwiadków” zaprosiła w swoje progi Panią Zimę. Podczas zajęć dydaktycznych dzieci miały okazję brać udział w zabawach badawczych oraz improwizacji muzyczno-ruchowej do piosenki „Sanna”. „Niedźwiadki” eksperymentując poznały właściwości lodu jak również miały szansę zobaczyć i przymierzyć takie sprzęty związane ze sportami zimowymi jak: narty, łyżwy oraz snowbord. Natomiast w zakresie edukacji muzycznej dzieci brały udział w zabawach ruchowych, śpiewały wspólnie piosenkę oraz grały na instrumentach. Z okazji zbliżających się świąt, dla dzieci zostało zorganizowane wspólne wyjście do pobliskiej Szkoły Muzycznej,gdzie miały możliwość wspólnego kolędowania. Z pewnością kolejny tydzień był pełnej nowych doświadczeń, będących źródłem radości i uśmiechu.