Wesołych Świąt

„Tańczyły bałwanki, machały miotłami.
Tańczyły bałwanki kiwały głowami.
Skakały wysoko tak jak pajacyki
Zgubiły w tym tańcu wszystkie swe guziki...” – w myśl słów piosenki trzeci tydzień grudnia rozpoczął się poszukiwaniem zagubionych w tańcu bałwankowych guzików. Trzylatki pomogły bałwankom, nalepiając im kolorowe guziki z plasteliny w pracy plastycznej. Dzieci wzięły udział w przedstawieniu „Dziadek do orzechów” w wykonaniu teatru DUET z Krakowa. Przygotowały też świąteczne upominki z masy solnej dla swoich najbliższych. Kolejne dni to czas Bożonarodzeniowych Jasełek. „My jesteśmy choineczki, mamy bombki i gwiazdeczki...” – donośnie recytowały wiersz, a także śpiewały piosenkę, najmłodsi przedszkolacy. Wreszcie przyszedł czas na wyczekiwane prezenty. Święty Mikołaj obdarował wszystkich, pozostawiając upominki pod choinką. Radości nie było końca. Rodzicom i Dzieciom z grupy „Pszczółek” życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT!