Kiermasz Wielkanocny

Dnia 10 kwietnia 2022 roku wzięliśmy udział w Kiermaszu Wielkanocnym organizowanym w Chełmżyńskim Ośrodku Kultury. Stoisko Naszego Przedszkola obfitowało w wielkanocne dekoracje i przepyszne słodkości wykonane przez przedszkolaków, ich rodziców oraz nauczycieli i pracowników Przedszkola. W tygodniu poprzedzającym kiermasz wykonywaliśmy podczas warsztatów dla rodziców wielkanocne palmy, można je było nabyć w przedszkolu. Ze sprzedaży dekoracji podczas kiermaszu w ChOKu oraz ze sprzedaży palm udało się zebrać kwotę wysokości 855 zł, która zostanie przekazana na fundusz Rady Rodziców i przeznaczona na urozmaicenie codzienności naszych przedszkolaków. Serdeczne podziękowania kierujemy do osób zaangażowanych oraz rodziców, którzy przybyli odwiedzić stoisko naszego Przedszkola.