Marsz na orientację.

W sobotę 28.maja 2022r. odbył się przedszkolny marsz na orientację. Zgłosiło się aż 11 drużyn dzieci wraz z rodzinami. Nie straszny był im deszcz i wiatr. Brawo za motywację do wspólnej zabawy. Mapę nt.,,Chełmża wczoraj i dziś" przygotował pan Paweł Kowallek. Zadaniem uczestników było przejść spacerem do wyznaczonych miejsc na mapie i odnalezienie historycznych fotografii budynków, które znajdują w tych miejscach do dziś.  Zwyciężyli ci, którzy wykonali zadanie jak najdokładniej. Dziękujemy naszym darczyńcom państwu Malczewskim, którzy podarowali nam pyszne pączki. Nagrody oraz słodycze ufundowała nam Rada Rodziców. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział. Za rok planujemy kolejny raz powtórzyć tą przygodę.

( Odpowiedzialne osoby za organizację: p. Anna Kowallek i p. Anna Wiśniewska)